Architekci / projektanci wnętrz

Stwórz wyjątkowy projekt wnętrza, wykorzystując meble Miuform!
Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Oferujemy pełne wsparcie doradcze dla naszych partnerów. Dostarczamy pakiety startowe zawierające: katalogi produktów, próbki tkanin, modele 3D, organizujemy szkolenia produktowe.
Zaproponujemy też korzystny system prowizyjny.

Blogerzy / influencerzy

Jesteś pasjonatem wnętrz? Prowadzisz blog o tematyce wnętrzarskiej, lifestylowej, jesteś aktywny w mediach społecznościowych?

Miuform to dobrze zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z poszanowaniem zasobów planety meble, które dzięki elementom personalizacji pozwalają stworzyć przyjazne, nadążające za stylem życia użytkowników wnętrza. Jeśli podobnie jak my cenisz sobie odpowiedzialny design, wyróżniający się funkcjonalnością i dbałością o detale skontaktuj się z nami. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, dopasowując modele naszych mebli do określonych przestrzeni i gustu właściciela. Testuj oryginalne rozwiązania projektów Miuform i podziel się wrażeniami na swoim kanale społecznościowym. Zapraszamy do współpracy influencerów i influencerki, vlogerów i vlogerki, blogerów i blogerki.

Skontaktuj się z nami: marketing@miuform.com

Projektanci produktów

Zostań współtwórcą autorskiej kolekcji mebli i zrealizuj wspólnie z nami swój projekt. Studio Miuform oferuje pełne wsparcie doradcze przy realizacji i wdrażaniu produktu. Zapewniamy materiały i narzędzia do pracy wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu marką i produkcją mebli. Zatrudniamy zespół specjalistów odpowiedzialnych za poszczególne etapy wdrożeniowe.

Skontaktuj się z nami: marketing@miuform.com