Miuform jest marką mebli łączącą dobre polskie wzornictwo z wielofunkcyjnością.
Nasze kolekcje powstały ze zrozumienia codziennych, zmiennych potrzeb użytkowników i pozwalają stworzyć przytulne wnętrza „do mieszkania”.
Meble Miuform są przystępne cenowo. Można je kupić w naszym sklepie internetowym, w Forum Designu w Krakowie i w Warszawie oraz w Miuform Concept w Poznaniu.
Cenimy wiarygodność oraz oryginalność dlatego wszystkie nasze produkty są chronione prawem i zarejestrowane w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej.
W 2020 kolekcja marki Miu Magic została wyróżniona nagrodą Must Have przyznawaną przez Łódź Design Festival i znalazła się w gronie finalistów konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Twórcami marki są Agnieszka Możdżer i Dawid Kalemba. Oboje mają kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów produkcyjnych i projektowych dla branży meblarskiej. Wieloletnia działalność w biznesie rodzinnym dała im sprawność wdrożeniową, produkcyjną i logistyczną na rynku międzynarodowym. Teraz pora na ojczyznę Miuform!

Miuform odpowiada na wyzwania stawiane przez współczesnych Klientów. Projektujemy i produkujemy w Polsce. Szanujemy zasoby naszej planety. Nie używamy styropianu, stosujemy folie pochodzące z recyklingu. Już na etapie procesu projektowego bierzemy pod uwagę ekologiczny transport i magazynowanie optymalizując wymiary produktów. Nie jesteśmy manufakturą, ale wiele elementów wykonujemy ręcznie, by osiągnąć satysfakcjonującą jakość. Jako zespół Miuform cechuje nas całkowita odpowiedzialność za proces od wdrożenia do obsługi posprzedażowej.

IKONY_MIUFORM-PRODUKT_POLSKI.png