Opcje dostawy

Rodzaj dostawy wybieramy w końcowym etapie zamówienia, przedstawiana cena dostawy w koszyku jest wyliczoną najtańszą dostawą dla wybranego produktu / sumy produktów i ich gabarytu. Proszę mieć na uwadze, że zewnętrzna firma kurierska realizuje dostawy w godzinach 8:00 – 18:00. Rano w dniu dostawy otrzymacie Państwo SMS z bezpośrednim telefonem do kuriera, dzięki czemu jest możliwość dalszego kontaktu w celu przybliżenia czasu dostawy.


StandardPremium
Akcesoria/Impregnaty19 zł
Gabaryt S (fotele, pufy)60 zł100 zł
Gabaryt M (sofy, łóżka)149 zł199 zł
Gabaryt L (narożniki S i L)249 zł340 zł
Gabaryt XL (narożniki U)299 zł439 zł

DOSTAWA STANDARD

Podstawowa usługa dostawy świadczona przez firmę transportową, która specjalizuje się w transporcie towarów wielkogabarytowych. Kurier przywiezie zamówione przez Ciebie meble pod wskazany adres lub do pierwszej bariery architektonicznej i rozładuje je z samochodu. Dostawa Standard nie obejmuje usługi wniesienia, rozpakowania oraz usunięcia opakowań po naszych produktach. Kurierzy nie świadczą usługi montażu.

DOSTAWA PREMIUM

Kompleksowa usługa dostawy świadczona przez firmę transportową, która specjalizuje się w transporcie towarów wielkogabarytowych. Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy i wniesie zamówione przez Ciebie produkty pod wskazany adres niezależnie od piętra, na którym mieszkasz, dbając przy tym nie tylko o bezpieczeństwo przesyłki, ale i otoczenie Twojego domu. Pracownicy rozpakują meble i ustawią we wskazanym przez Ciebie miejscu, a następnie zabiorą opakowania po naszych produktach i wyrzucą do wskazanego przez Ciebie przydomowego kontenera. Kurierzy nie świadczą usługi montażu.