Zamówienia personalizowane

Jak złożyć zamówienie personalizowane?

Z przyjemnością wyprodukujemy dla Ciebie unikalny mebel o osobistym charakterze, który spełni Twoje oczekiwania pod względem formy, koloru oraz struktury tkaniny, z której jest wykonany.


Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, pomocne przy projektowaniu swojego wymarzonego mebla.

Co mogę spersonalizować?

Tkanina

Nogi

W Miuform personalizacji podlega tkanina, z której wykonany jest produkt oraz kolor nóg mebla. Inne elementy produktu, jak np. wymiary mebla, kieszenie łokietnika czy guziki, produkowane są zgodnie ze stałą specyfikacją techniczną. Wynika to z organizacji naszej produkcji, jakakolwiek zmiana w tym obrębie generowałyby duże koszty, rzutujące na ostatecznej cenie produktu.

Wybrany produkt,
a tkanina obiciowa

Wybrany produkt, a tkanina obiciowa

Oferta tkanin w Miuform jest różnorodna pod względem ich kolorów, faktur oraz właściwości. Jest ona również stale poszerzana o nowe propozycje. Jednak ze względów technologicznych, nie każdy produkt możemy wykonać w konkretnej tkaninie.


Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czy uda nam się zrealizować Twój pomysł. Jeśli nie, nasz zespół chętnie doradzi Ci alternatywną tkaninę, zgodną z Twoimi potrzebami.


Pamiętaj także, iż wszystkie kolory widoczne na stronie internetowej mogą delikatnie różnić się kolorem od rzeczywistego odcienia tkaniny. W trosce o Twoje zadowolenie, zachęcamy do zamówienia próbek upatrzonych materiałów, abyś mógł zweryfikować je osobiście pod względem koloru, struktury oraz właściwości.

Nogi do Twojego wymarzonego mebla

Nogi do Twojego
wymarzonego mebla

Nóżki mebli projektowane są tak, aby być jak najbardziej funkcjonalne i wytrzymale, możesz jednak zadecydować o ich kolorze.


Wysokość, wytrzymałość i sposób montażu nóg zastosowanych przy naszych meblach jest różna – dlatego też modele nieprzynależne do danej kolekcji nie powinny być montowane przy innych.
Rodzaje nóżek i ich kolekcje znajdziesz tutaj:

Zwrot produktu personalizowanego

Zgodnie z Regulaminem naszego sklepu, produkty personalizowane nie podlegają zwrotowi. Zachęcamy więc do przemyślanych zakupów.

Pamiętaj, że nasz zespół chętnie udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat produktów lub doradzi w odpowiednim wyborze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Tel.: 500616513

Adres e-mail: sklep@miuform.com

Jak złożyć zamówienie personalizowane?