Sposoby dostawy

I. Jak zapłacić za pomocą Przelewy24?

 1. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatniczą Przelewy24.
 2. Wybierz odpowiedni bank, płatność BLIK lub wskaż wydawcę karty, z której zamierzasz skorzystać. Możesz również zapłacić za pomocą Apple Pay (wyłącznie użytkownicy urządzeń Apple).
 3. Zaloguj się do wybranego banku, wpisując swój login i hasło, lub podaj dane z karty, z której zamierzasz skorzystać albo wygeneruj kod BLIK. Jeżeli wybierzesz płatność za pomocą Apple Pay, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie Twojego urządzenia.
 4. Sprawdź, czy wypełnione automatycznie dane zgadzają się z Twoim zamówieniem i dokonaj płatności.
 5. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany z powrotem na naszą stronę, a my otrzymany automatyczną informację o zrealizowanej płatności i przekażemy Twoje zamówienie do realizacji.
 6. Prosimy o dokonanie płatności w terminie ważności podstrony z dedykowanym przelewem, zgodnie z regulaminem serwisu Przelewy24. W przypadku nie dokonania płatności zgodnie z regulaminem serwisu Przelewy24 zamówienie wygasa.
 7. Płatności poprzez system ratalny
 8. Udostępniany przez serwis Przelewy24 system ratalny to innowacyjne, całkowicie internetowe rozwiązania, pozwalające Ci zrealizować transakcję – wliczając w to uzyskanie kredytu lub pożyczki – w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne obecnie systemy ratalne: Alior raty


  Jak to działa?
 1. Wybierz jako formę płatności e-raty. System Przelewy24 przeniesie Cię na stronę banku, gdzie wypełnisz wniosek kredytowy.
 2. Po złożeniu wniosku, zostaniesz przekierowany na naszą stronę. Twój wniosek trafi do analizy do banku, a Ty otrzymasz potwierdzenie złożenia wniosku.
 3. Po pozytywnej weryfikacji, bank wyśle Ci umowę kredytową do akceptacji.
 4. Kiedy zaakceptujesz umowę online, otrzymamy informację, że możemy przekazać Twoje zamówienie do realizacji.
 5. Umowa kredytowa zostanie sfinansowana przez bank.


  Główne zalety
 1. Elastyczne okresy kredytowania (3-36 miesięcy)
 2. Szybkość procesu (średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji – około 15 minut)
 3. Brak zbędnych formalności i wizyt kuriera.
 4. Cała procedura odbywa się on-line.
 5. Serwis Przelewy24 nie pobiera dodatkowych prowizji od zakupów dokonanych w systemie ratalnym.