Sposób rozkładania - DL / obalanka

Modele : Royal Rose, Classy Sophie, Lazy Lukka, Dazzling Daisy, Scandic Lagom, Friendly Lars - sofa rozkładanaAby rozłożyć mebel, należy podnieść siedzisko lekko do góry i przesunąć do przodu, a następnie w powstałą przestrzeń położyć oparcie. Uzyskana w ten sposób powierzchnia jest równomierna i sprężysta, dzięki czemu nadaje się okazjonalnie jak również do codziennego spania. Mechanizm jest łatwy w użytkowaniu, bezawaryjny, nie rysuje podłogi.


____________________________________________________________

Sposób rozkładania - Delfin

Modele : Charming Charlie, Sweet Harmony, Friendly Lars, Stylish Stan, Lofty LillyTo łatwy w obsłudze system oparty na metalowym mechaniźmie. Aby otworzyć mebel, należy wysunąć wózek trzymając ręce na dolnej jego krawędzi, a następnie za pomocą specjalnego uchwytu podciągnąć leżący na nim materac, aby zrównał się z siedziskiem. Uzyskana w ten sposób powierzchnia nadaje się do spania okazjonalnego.


____________________________________________________________

Sposób rozkładania - Miu Comfort

Modele : Charming Charlie - sofa rozkładana, sofa rozkładana SLIM , Tender Eddie - sofa rozkładana , Simon - sofa rozkładanaNasz innowacyjny system zapewniający najwyższy komfort snu. W celu rozłożenia mebla należy podnieść siedzisko do góry i przesunąć do przodu, po czym w powstałą przestrzeń położyć oparcie i nakryć całość materacem nawierzchniowym powstałym z siedziska. Powstała w ten sposób powierzchnia spania jest jednorodna pod względem miękkości na każdej cześci mebla oraz równomierna. Zastosowana tkanina materacowa zapewnia  prawidłowy przepływ powietrza w częsci do spania. Szukasz najwyższego komfortu spania na rozkładanym meblu? Właśnie znalazłeś.