Miuform jest marką mebli łączącą dobre polskie wzornictwo z wielofunkcyjnością.
Nasze kolekcje powstały ze zrozumienia codziennych, zmiennych potrzeb użytkowników i pozwalają stworzyć przytulne wnętrza „do mieszkania”.
Meble Miuform są przystępne cenowo. Można je kupić w naszym sklepie internetowym, w Forum Designu w Krakowie i w Warszawie oraz w Miuform Concept w Poznaniu.
Cenimy wiarygodność oraz oryginalność dlatego wszystkie nasze produkty są chronione prawem i zarejestrowane w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej.
W 2020 kolekcja marki Miu Magic została wyróżniona nagrodą Must Have przyznawaną przez Łódź Design Festival i znalazła się w gronie finalistów konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Twórcami marki są Agnieszka Możdżer i Dawid Kalemba. Oboje mają kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów produkcyjnych i projektowych dla branży meblarskiej. Wieloletnia działalność w biznesie rodzinnym dała im sprawność wdrożeniową, produkcyjną i logistyczną na rynku międzynarodowym. Teraz pora na ojczyznę Miuform!

Miuform odpowiada na wyzwania stawiane przez współczesnych Klientów. Projektujemy i produkujemy w Polsce. Szanujemy zasoby naszej planety. Nie używamy styropianu, stosujemy folie pochodzące z recyklingu. Już na etapie procesu projektowego bierzemy pod uwagę ekologiczny transport i magazynowanie optymalizując wymiary produktów. Nie jesteśmy manufakturą, ale wiele elementów wykonujemy ręcznie, by osiągnąć satysfakcjonującą jakość. Jako zespół Miuform cechuje nas całkowita odpowiedzialność za proces od wdrożenia do obsługi posprzedażowej.